Tuning Liga pro Rok 2017 pod názvem Free Tuning Liga

Přátelé, kamarádi,  soutěžící,

Pro tento rok spolek Hard Driver Tuning Team (,,dále jen HDTT“) musel upustit od pořádání soutěže Tuning Liga (,,dále jen TL“), jako ji znáte, nebude pořádána v takovém množství, jak to bylo v předešlých letech, přesněji od roku 2011 do 2016. Její aktuální název pro Tento rok 2017 je FREE Tuning Liga. A však není Tuning Liga zcela ukončena, v našem plánu je TL navrátit v roce 2018 se vrátit a případně ji o něco vylepšit, omladit.

Co znamená FREE Tuning Liga (,,dále jen FTL“), je to zvolněná TL oproti všem stávající TL.  V FTL budou organizovány jen dvě Tuning Párty pro rok 2017, při tom každá Tuning Párty, bude mít vlastní hodnocení a nebude započítáváno celkově za obě soutěže. To znamená, že celkové finále nebude. Na každém ukončení Tuning Párty, budou vyhlášeni vítězové oceněni pohárem, při tom body za vítězství jsou konečné nepřenositelné do dalšího kola FTL.  Bodování bude ve třech kategoriích. Názvy kategorii a druh rozdělování bude upřesněn v pravidlech FTL.

Free Tuning Liga je soutěž volnější než Tuning Liga, vychází z části TL. Kategorie jako DB Tuning liga zůstávají stejné jako Best Audio, Best Výfuk, Extreme Racket, dále kategorie Neon Show zůstává stejná. Kategorie CLUB CUP se mění na Best Club (nepočetnější klub), Ladies Scene pro tuto soutěž byla zrušena.

Na Tuning Párty pořádané HDTT je změněna pouze soutěž, ostatní zůstává neměnné

 S pozdravem

      Spolek HDTT