CELKOVÉ VÝSLEDKY 2015 po 4.kole

EXTRALIGA po 4.Kole

PoziceStartovní čísloPřezdívkaLigaKlubRok výrobyAutoPočet kolBody
1142EL DixentoEX.X2010VW Scirocco3290,0
2558Tomáš ŠtefanEx.x1996Mitsubishi3204,6
3136SejkoEX.x1994Honda Civic4193,8
4405BenyEX.x1965Škoda 1000MB2172,3
5477NOVÁK MICHALEx.X2008ŠKODA OCTAVIA2166,9
680LukášEX.x2003Škoda Fabia2139,2
7466MatesEX.Degen Race1991FORD ESCORT395,4
824ÁjaEX.TCO1997Škoda Felicia290,8
9184Luke - JeepEX.x1975VW brouk speedster190,0
1025VíťaEX.X1999Škoda Octavia180,0
10536Jirka ŠvábEX.x1999Škoda Felicie180,0
12543KesamEX.SD Team1996Ford Fiesta170,0
13568DolarEX.x2002VW Golf4263,1
14587Honza KučeraEX.x1987Mazda 626 Coupe161,5
15475PAVLÍKEx.EXTRA-TUNING.COM1995ŠKODA FELICIA160,0
16472JARDAEx.X1999VW GOLF 4153,8
1729RocoEX.Roco Design Club1998Škoda Octavia150,0
1876SpeedyEX.x2006Chrysler Sebring240,0
18545DavidEX.x1999Opel Vectra B140,0
20278ZeldaEX.x1998Honda Civic138,5
21397FrankyEX.X2007Ford Mustang GT130,0
22289Kuba RumlEX.Club Stračov1997Opel Vectra327,7
23538Viktor LovětinskýEX.x2002Audi A3 8L120,0
24372LukášEX.X2002Audi TT110,0

1.LIGA po 4.Kole

PoziceStartovní čísloPřezdívkaLigaKlubRok výrobyAutoPočet kolBody
1509Kaluža Petr1.Lx2001Škoda Octavia3290,0
2258Pepe1.LDegen Race2003Fiat Punto Sporting3240,3
3514Kuba Nos1.Lx2000Peugeot 4062142,9
4527Filipo1.Lx1996Honda Civic2126,7
5519Radovan1.Lx2003VW Golf42119,9
6119Lubi1.LTCSY1998Ford Puma2118,6
7544Venca1.Lx1997Alfa Romeo 1461100,0
84Pytlák1.Lx1997Alfa Romeo GTV396,4
9579Michal Kasl1.Lx1995Honda Civic Cupé192,3
10529Dosty1.Lx1997Peugeot 306191,7
11552Miroslav Zajíček1.Lx1991Opel Corsa190,9
12546Jirka1.Lx2006Audi A3181,8
1374Jerry1.LTCO1998Toyota Corolla175,0
14540Pavel Tvarůžek1.Lx2001Škoda Octavia 1172,7
15565Kuba1.Lx1989Opel Kadet Turbo170,0
16564Drvo1.Lx1993BMW Cabrio263,8
17539Petr Kropik1.Lx1999VW Golf 4163,6
18559Antonín Nerad1.Lx1995Škoda Felicia154,5
19576Carlos1.Lx1998Peugeot 306153,8
20567Pavel S.1.Lx1997Škoda Felicie150,0
21537Mystique1.Lx1999Opel Astra G145,5
22588Luboš1.Lx1992BMW 325138,5
23554Tomáš1.Lx1998MG F136,4
24591Lukáš1.Lx1998VW Golf 4130,8
25571Petr1.Lx1989Opel Kadet130,0
26532Závy1.LVag Familia2002Škoda Octavia 1127,3
27523Blaiz1.LElegaz1994Honda Civic125,0
28268Vlasťa1.Lx1995VW Polo120,0
29549Petr Kocourek1.LFreedrivers ČB1954VW Brouk118,2
30517Loudfamiliagz1.LLoudfamiliagz1997VW Passat B5116,7
31511Filko1.Lx1999VW Bora115,4
32563Fugas1.Lx1990VW Golf 219,1
33518Patrik1.Lx1992Honda CRX18,3
347Theminson1.Lx1999Ford Focus17,7

2.LIGA po 4.kole

PoziceStartovní čísloPřezdívkaLigaKlubRok výrobyAutoPočet kolBody
1296Martin2.Lx1996Škoda Felicia3289,4
2110Ládínek2.LSeat Club1999Seat Ibiza2194,7
366Váša2.Lx1996Honda Civic2185,7
4469OSPIŠ2.LDegen Race2001ALFA ROMEO 1472179,9
5162Anderle Robert2.Lx1996Peugeot 3063179,7
63Hanes2.LDegen Race2002MG ZR3179,0
7146George 22.LRoco Design Club2002Mitsubishi Galant2169,2
820Bong2.LPunto Tuning Fans2000Fiat Punto2152,7
9378Tony2.LDegen Race1999VW Golf 4184,2
10190Polášek Vladimír2.LRS club2003Škoda Fabia RS182,4
11506Mikis2.LRivals1992Opel Calibra178,9
12528Bohuš2.Lx1994Bmw Compact173,7
13456JURA2.LX1996RENAULT MEGAN272,1
14383Ali2.Lx1997Škoda Felicia171,4
15574Michal Ingr2.Lx1994Honda Civic170,6
16438FABY2.LCarbon Cars2001ŠKODA FABIA166,7
17122Birky2.Lx1996Honda Civic163,2
1875Chozzé2.Lx1990Peugeot 205 GTI161,9
19551Pepe2.LFreedrivers ČB1991Volswagen Jetta Coupe 2160,0
20178Maňas2.Lx1999Fiat Marea158,8
21430MATES2.LX1999PEUGEOT 102152,6
22541Vláďa Kostroun2.Lx1996Toyota Celica150,0
23108Hanes2.LRoco Design Club1998Škoda Octavia147,6
24521Aleš2.Lx1999VW Passat B5147,4
25582Zbyšek2.Lx1991Mazda 323147,1
2672Miguel Sedlář2.Lx2001VW Golf IV142,9
27515Pospíšil Jan2.LRIVALS1993Mazda MX3142,1
28577Káca2.LAudi Gang JBL2008Audi A4 B8141,2
29550Tomáč Kočí2.Lx1997Škoda Octavia140,0
30262Dan2.Lx1991BMW E36138,1
31573Atlantis2.LDegen Race1999Peugeot 406 coupe133,3
32526Menfys2.LDegen Race2003MG ZS131,6
33557Čech Petr2.Lx2002Renault Laguna130,0
34578Dino2.LAudi Gang JBL1995Audi A4 B5129,4
34106Budik2.Lx1999Audi A3129,4
36396Pavel2.Lx1987BMW 318128,6
37516Pavel2.LTTC1998Opel Tigra126,3
38458KORPI2.LTCO2001ŠKODA FABIA123,8
39513Bong2.LPunto Tuning Fans2010Fiat Bravo121,1
40524Lukes2.LTCO1994Renault 19220,1
41533Luky2.Lx1999Škoda Felicia120,0
42569Milhaus2.LDegen Race1999Peugeot 106119,0
43586Láďa2.LAudi Gang JBL2007Audi A3 Sportback117,6
44522Konečný Adam2.Lx1988Škoda Favorit115,8
45570Kuba2.Lx1999Bmw E46114,3
46584Many2.Lx1995Škoda Felicie111,8
47534Stanley2.Lx2000Škoda Felicia110,0
48575Berny2.Lx1998Citroen xara15,9
49525Jura2.LTCO1990Mercedes Benz 19015,3
50566Mazlik2.LTCO1996Peugeot 10614,8

CLUB CUP po 4.kole

PoziceKlubZkratka1.kolo2.kolo3.kolo4.koloCelkem
1Degen raceDegen race2350260185680
2Tuning Club OlomoucTCO210075100385
3Club StračovClub Stračov1001000100300
4Roco Design ClubRoco Design Club0015025175
5Tuning Club SvitavyTCSY600060120
6EXTRA-TUNING.COMEXTRA-TUNING.COM010000100
6SD TeamSD Team010000100
8Freedrivers ČBFreedrivers ČB0850085
9Punto Tuning FansPunto Tuning Fans250252575
9Audi Gang JBLAudi Gang JBL0007575
11ElegazElegaz6000060
11Vag FamiliaVag Familia0600060
11LoudfamiliagzLoudfamiliagz6000060
14RivalsRivals5000050
14Seat ClubSeat Club25025050
16Carbon CarsCarbon Cars0025025
16RS ClubRS Club0002525
16Tigra team czechTTC2500025
16Klub přátel motorsportuKPM2500025

LADIES SCENE po 4.kole

PoziceStartovní čísloPřezdívkaLigaKlubRok výrobyAutoPočet kolBody
124ÁjaEX.TCO1997Škoda Felicia1195,0
2383Ali2.Lx1997Škoda Felicia168,0