Výsledky 2016

Celkové výsledky po 4.kole – 2016

 

EXTRALIGA po 4.kole + Finále

PoziceStartovní čísloPřezdívkaLigaKlubRok výrobyAutoPočet kolBody
1558Tomáš ŠtefanEx.x1996Mitsubishi3210,0
2509Kaluža PetrEX.x2001Škoda Octavia3116,2
3616KozelEx.x2003Škoda Fabia2106,9
424ÁjaEX.TCO1997Škoda Felicia298,5
593BMWingsEX.x1989BMW E30192,3
6631Vašek ČermákEX.x1988Škoda 120290,0
7612Honza KučeraEx.x1987Mazda 626184,6
8466MatesEX.Degen Race1991FORD ESCORT270,0
9595Zdeněk VisnerEx.x2009Škoda fabia 2169,2
10615LubošEx.x2001Škoda Fabia161,5
11258PepeEX.Degen Race2003Fiat Punto Sporting260,0
11136SejkoEX.x1994Honda Civic260,0
13472JARDAEx.X1999VW GOLF 4153,8
1476SpeedyEX.x2006Chrysler Sebring335,4
1543NawrcEX.Punto Tuning Fans1999Fiat Punto130,8
16475Pavel FilipEx.Tábor Meeting1995ŠKODA FELICIA123,1
17397FrankyEX.X2007Ford Mustang GT120,0
1847MartinEX.x2004Audi A317,7

1.LIGA po 4.Kole + Finále

PoziceStartovní čísloPřezdívkaLigaKlubRok výrobyAutoPočet kolBody
174Jerry1.LJapans Hearts1998Toyota Corolla3250,0
2511Filko1.Lx1992SEAT LEON2110,0
3579Michal Kasl1.Lx1995Honda Civic Cupé1100,0
4268Vlasťa1.Lx1995VW Polo298,3
5618Ladislav Carda1.Lx1998Honda Civic191,7
6640Monkey1.Lx2007Mazda 6 mps190,0
7596Hugo Janata1.Lx2001Škoda Octavia 1183,3
8110Ládínek1.LSeat Club1999Seat Ibiza180,0
8629Jarda Kraťas1.Lx1993Ford Probe180,0
10527Filipo1.Lx1996Honda Civic175,0
114Pytlák1.Lx1997Alfa Romeo GTV170,0
12597Miro1.LSexi slipy2009Fiat Punto166,7
13603Luboš1.Lx1992BMW 306261,7
14626Pepa Trojan1.Lx1992Honda CRX160,0
14609Martin1.Lx2003Fiat Punto 2160,0
14571Petr1.Lx1989Opel Kadet260,0
17119Lubi1.LBmw1998Ford Puma150,0
17628Dominik Kalous1.Lx2001Seat Leon150,0
17620Jaklík1.Lx1993Honda Civic150,0
17634Robko1.Lx1996Rover 214250,0
2114Zagi a Zdenča1.Lx1989Škoda Rapid140,0
22605Patrik1.Lx2005BMW E46133,3
23632Hanny1.LDiamond Crew1997Volkswagen Golf230,0
23630Ludvík Tomášek1.Lx1993Honda Prelude130,0
23625Tašun1.Lx2004Fabia RS130,0
26594Boban1.Lx1996Seat Ibiza125,0
27600Reno1.Lx1999VW Golf116,7
28637Bong1.LX2004MG ZR110,0
29614Hájek Roman1.Lx1971Škoda 10018,3

2.liga po 4.kole + finále

PoziceStartovní čísloPřezdívkaLigaKlubRok výrobyAutoPočet kolBody
1562Remmy2.LDiamond Crew1998VW Golf 44345,7
23Hanes2.Lx2002MG ZR4307,8
3526Menfys2.LDegen Race2003MG ZS4283,3
4380Heřman2.Lx1998Audi A33265,2
5162Anderle Robert2.Lx1996Peugeot 3063234,0
6613Máří2.LBmw1996BMW E363180,2
7598Jirka2.Lx1999Honda Civic4161,1
8383Ali2.Lx1997Škoda Felicia2126,2
9607Sysel2.Lx1999Ford Cougar292,9
10624Lukes2.LJapans Hearts1997Honda Civic390,5
1192Tiger2.Lx1993Honda CRX Targa184,6
12592Many2.Lx2001Ford Mondeo283,8
13252Zlobr2.LDevils Shine1988Fiat Uno176,5
1489Pit Bull2.LALL IN ONE2001Peugeot 206170,6
15178Maňas2.LDBW1999Fiat Marea166,7
1675Chozzé2.Lx1990Peugeot 205 GTI150,0
17601Alexandr2.Lx2014Datsun Ondo147,1
1777Spawn2.LCarbon Cars1998ŠKODA OCTAVIA147,1
19604Tomáš2.Lx1994BMW 36135,3
20627Martin Havlíček2.LBmw2000BMW E46133,3
21635Jarda Miř.2.Lx1982Škoda 120 LS130,8
22602Kacálek Jan2.L206 CZSK2003Peugeot 206129,4
23610Kuky2.Lx1999Fiat Punto 2123,1
24639Zabijak2.LDiamond Crew1999Mercedes Vito115,4
25599Honza2.Lx1998Škoda Felicia111,8
26623Freza2.Lx2000VW Golf110,0
2720Bong2.LPunto Tuning Fans1994Fiat Punto18,3
28636Notrdam2.LDiamond Crew1997Alfa Romeo 15617,7
29621Zdenek2.Lx1993Honda CRX15,9

CLUB CUP po 4.kole + Finále

PoziceKlubZkratka1.kolo2.kolo3.kolo4.koloCelkem
1Degen raceDegen race2525225225500
2Japans HeartsJapans Hearts0858585255
3Diamond CrewDiamond Crew0085135220
4Tuning Club OlomoucTCO10000100200
5BmwBmw085500135
6Punto Tuning FansPunto Tuning Fans1000250125
7Tábor MeetingTábor Meeting100000100
8Sexi slipySexi slipy6000060
8Seat ClubSeat Club0006060
10206 CZSK206 CZSK2500025
10DBWDBW0025025
10Carbon CarsCarbon Cars2500025
10Devils ShineDevils Shine2500025
10ALL IN ONEALL IN ONE2500025

LADIES SCENE po 4.kole + Finále

PoziceStartovní čísloPřezdívkaLigaKlubRok výrobyAutoPočet kolBody
124ÁjaEX.TCO1997Škoda Felicia2199,0
2613Máří2.LBmw1996BMW E363188,0
3383Ali2.Lx1997Škoda Felicia2128,0
4632Hanny1.LDiamond Crew1997Volkswagen Golf2127,0